Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Last modified
ta: கடைசியாக திருத்தம்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
