Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: Priority
tr: Öncelik

en: Custom links
tr: Özel bağlantılar

en: Last modified
tr: Son değişiklik

en: Language code
tr: Dil kodu

en: - Not specified -
tr: - Belirtilmemiş -
