Simple XML sitemap arbitrary links (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Priority
ur: ترجیح

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
