Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल
