Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Save
az: Saxla

en: External
az: Xarici
