Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка
