Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Last Modified
kn: ಕೊನೆಯ ಬಾರಿಗೆ ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾಗಿದ್ದು
