Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Save
lt: Saugoti

en: External
lt: Išorinis
