Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Save
nl: Opslaan

en: External
nl: Extern

en: - Not specified -
nl: - Niet gespecificeerd -

en: Configure, add content to and generate XML sitemaps.
nl: XML-sitemaps instellen en genereren.
