Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Save
sl: Shrani
