Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్
