Simple XML sitemap arbitrary links (2.2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Save
th: บันทึก

en: External
th: ภายนอก

en: Last Modified
th: แก้ไขครั้งล่าสุด
