Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Priority
af: Prioriteit

en: Language code
af: Taalkode
