Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Priority
bg: Приоритет

en: Language code
bg: Код на език
