Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Language code
bn: ভাষা কোড
