Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Priority
cs: Priorita

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Change frequency
cs: Četnost změn
