Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Priority
da: Prioritet

en: Custom links
da: Brugerdefinerede links

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens

en: - Not specified -
da: Ikke angivet
