Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Language
de: Sprache

en: Priority
de: Priorität

en: Custom links
de: Benutzerdefinierte Links

en: Last modified
de: Zuletzt geändert

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Add new link
de: Neuen Link hinzufügen

en: Change frequency
de: Änderungsfrequenz

en: Last Modified
de: Zuletzt geändert

en: Custom link
de: Benutzerdefinierter Link

en: - Not specified -
de: - Nicht festgelegt -

en: Change Frequency
de: Änderungshäufigkeit
