Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Custom links
el: Προσαρμοσμένοι σύνδεσμοι

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας
