Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Priority
fa: اولویت

en: URL
fa: نشانی

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Language code
fa: کد زبان
