Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Custom links
fi: Mukautetut linkit

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys
