Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Language
fr: Langue

en: Priority
fr: Priorité

en: Custom links
fr: Liens personnalisés

en: Last modified
fr: Dernière modification

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Add new link
fr: Ajouter un nouveau lien

en: Change frequency
fr: Fréquence de changement

en: Custom link
fr: Lien personnalisé

en: - Not specified -
fr: - Non spécifié -

en: Change Frequency
fr: Changer la Fréquence
