Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Priority
gl: Prioridade

en: Custom links
gl: Enlaces personalizados

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Language code
gl: Código do idioma

en: - Not specified -
gl: - Non especificado -
