Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Priority
is: Forgangur

en: URL
is: vefslóð

en: Language code
is: Tungumálskóði
