Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Priority
it: Priorità

en: Last modified
it: Ultima modifica

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Change frequency
it: Cambia frequenza
