Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Priority
oc: Prioritat

en: Custom links
oc: Ligams personalizats

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence
