Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Priority
pl: Priorytet

en: Custom links
pl: Własne odnośniki

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Language code
pl: Kod języka

en: Add new link
pl: Dodaj nowy odnośnik

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: - Not specified -
pl: - Nie określono -
