Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Priority
ro: Prioritate

en: Custom links
ro: Legături particularizate

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: Language code
ro: Codul limbii
