Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Priority
sk: Priorita

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Language code
sk: Kód jazyka
