Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Priority
sv: Prioritet

en: Last modified
sv: Senast ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: - Not specified -
sv: - Ej angivet -
