Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Priority
uk: Пріоритет

en: URL
uk: URL-адреса

en: Custom links
uk: Власні посилання

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Language code
uk: Код мови

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: Last Modified
uk: Час останньої зміни

en: Custom link
uk: Власне посилання

en: - Not specified -
uk: - Не зазначено -

en: Change Frequency
uk: Змінити частоту
