Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Last modified
vi: Lần sửa cuối

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
