Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Priority
ar: الأولوية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Language code
ar: رمز اللغة
