Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Priority
bs: Prioritet

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno
