Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Priority
es: Prioridad

en: Custom links
es: Enlaces personalizados

en: Last modified
es: Última modificación

en: Language code
es: Código de idioma

en: Change frequency
es: Frecuencia de cambio

en: Custom link
es: Enlace personalizado

en: - Not specified -
es: - No especificado -
