Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia
