Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
