Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Priority
he: עדיפות

en: URL
he: כתובת URL

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Language code
he: קוד השפה
