Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Priority
hr: Prioritet

en: Custom links
hr: Proizvoljne poveznice

en: Language code
hr: Kôd jezika
