Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Priority
hu: Fontosság

en: URL
hu: Webcím

en: Custom links
hu: Egyedi hivatkozások

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: Custom link
hu: Egyéni hivatkozás

en: - Not specified -
hu: – Nincs megadva –
