Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Language
pt: Idioma

en: Priority
pt: Prioridade

en: Custom links
pt: Links personalizados

en: Last modified
pt: Última modificação

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Change frequency
pt: Mudar frequência

en: - Not specified -
pt: - Não especificado -

en: Change Frequency
pt: Mudar Frequência
