Simple XML sitemap arbitrary links (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Priority
ru: Приоритет

en: Custom links
ru: Пользовательские ссылки

en: Last modified
ru: Последний измененный

en: Language code
ru: Код языка

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Change frequency
ru: Изменить частоту обновления

en: Custom link
ru: Собственная ссылка

en: - Not specified -
ru: - Не указано -

en: Change Frequency
ru: Изменить частоту обновления
