Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Add field
af: Voeg veld by
