Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Add field
bg: Добави поле
