Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Add field
fr: Ajouter un champ

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Indexed
fr: Indexé

en: Place field in sidebar
fr: Placer le champ dans la barre latérale

en: Use sidebar: Yes
fr: Utiliser la barre latérale : Oui

en: Use sidebar: No
fr: Utiliser la barre latérale : Non
