Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
