Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add field
id: Tambah bidang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Indexed
id: Terindeks
