Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Indexed
ja: インデックス済
