Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
