Simple XML sitemap DiWoo (1.0.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
